Jezděte voňavým autem

Kdo by chtěl jezdit v autě, které zapáchá?
Možná se vám zdá jako hloupost že by člověk měl dbát na to aby mu vonělo auto. Ale je fakt, že voňavé a čisté prostředí napomáhá k naší psychické pohodě. Nikomu se nechce trávit čas v autě ve kterém se necítí dobře. Abyste se ve vašem či ve firemním autě cítili jako doma, potřebujete si ho pravidelně uklízet. Uklizené auto přímo vybízí k tomu abyste si do něj dali i něco voňavého. U nás koupíte mnoho druhů vůní – stromečky, které znáte ještě z dob svých tatínků a dědečků, ale také moderní zapichovací vůně, které se upínají do průduchů. Díky tomu se vůně dostane do celého auta.

vůně stromeček

Chcete mít moderní vůni u sebe v autě? Poslouží vám třeba vůně do auta panáček, která je velmi populární mezi profesionálními řidiči i mezi těmi běžnými. Panáček navíc vypadá velmi dobře a sluší nejen moderním autům ale i těm staršího data výroby. Panáčci se totiž prodávají v mnoha barvách, takže není problém z něj udělat stylový doplněk i na vaši palubní desku a nebo jej sladit s interiérem. Vybrat si můžete třeba bílou klasiku a nebo moderní růžovou barvu pro malé slečny. Pány potěší černá varianta, která nijak nenarušuje vzhled palubní desky u jakékoliv auta.

auto passat

Každý panáček jinak voní. Pokud máte svou oblíbenou vůni, najdete je v některém z panáčků. Pokud navíc máte ve svém okolí někoho kdo má své auto velice rád, dárkem v podobě stylové vůně do auta rozhodně nešlápnete vedle.

Kromě vůní do auta máme v nabídce spoustu autodílů, produktů na kosmetiku a dalších věcí pro vaše plechové miláčky. Jestli hledáte něco na auto, velice pravděpodobně to najdete u nás. Pokud nevíte jestli daný díl bude pasovat na vaše auto, zeptejte se nás. Rádi vám poradíme s jakýkoliv dotazem. Jsme tady od toho abychom vám pomohli vybrat cokoliv ze sortimentu na auta – od náhradních dílů až po kosmetiku.