Jak fungují předtréninkové suplementy?


Pokles energie, dlouhá pauza mezi tréninky, nevolnost, změny v zdravotním stavu. To všechno jsou věci, které mohou zanechat negativní vliv na váš tréninkový plán a tréninkový progres. Možná tohle je ta pravá chvíle, kdy si dát předtréninkové suplementy, tak zvané pre-workout suplementy.

Ty vám mohou pomoci s vašim výkonem, pokud si je vezmete před cvičením. Pomůžou vám soustředit se na váš výkon, cvičení a celkově podávat lepší výkony v rámci cvičení. K dostání jsou v nejrůznějších formách. Tabletky, prášky, pití. Obsahují většinou kofein a přísady, které vám pomohou zlepšit výkon a posunout váš trénink na další úroveň.

posilování

Mimo kofein obsahují například různé aminokyseliny nebo kreatin. Ty zvýší výkon při cvičením, odvrací únavu a dodají vám více energie. Někdo si myslí, že stejně poslouží i proteinový prášek. Ovšem proteinový prášek je tu hlavně proto, aby vám pomohl s růstem vašich svalů, které budujete v posilovně. Abyste je ale získali, potřebujete právě energie na cvičení, a tu vám dodají pre-workout suplementy.

Jednotlivé složky z pre-workout suplementů budou mít jen malý vliv na náš výkon, pokud je budete brát jednotlivě, ale společně, v pečlivě sestaveném mixu, budou mít vliv na náš výkon. Dlouhodobé studie ukázali, že předtréninkové suplemety opravdu fungují. Není to tedy jen reklamní tah. Pokud chcete zvýšit svůj výkon během tréninku, vyberte si nějaký kvalitní suplement.

cvičení

Na trhu je jich opravdu hodně. Můžete si jen vybírat. Záleží na tom, jaký máte rozpočet. Ale na těchto věcech se nevyplatí šetřit. Látky, které dodáváte do svého těla, by měli být co nejvíce kvalitní. Pokud se rozhlížíte po kvalitních suplementech, vyzkoušejte například Choline suplement. Tyto suplementy pocházejí z Ameriky a jsou známé pro skvělý obsah kvalitních látek ve správné koncentraci a vysoký účinek.