Nakupujte oblečení s rozumem

Váš šatník nemusí být drahý. Jistě, některé kousky jsou opravdu drahé, ale vždy jde nakupovat s rozumem a tak, abyste neutráceli za oblečení peníze, které nemusíte. Vždyť v dnešní době, kdy ceny za všechno kolem nás se zvyšují. Přečtěte si několik našich tipů, jak ušetřit za peníze za nákup oblečení. Vždy totiž můžete ušetřit nějaké peníze.

oblečení

Nakupujte kvalitně

Kvalitní oblečení je sice dražší, než méně kvalitní oblečení, ale vydrží vám i roky ve stejném stavu, v jakém jste ho koupili. Levné oblečení vás sice nebude stát tolik, ale vydrží vám krátkou dobu. Levná cena bývá vykoupena kvalitou použitých látek. Stačí poté, abyste si kousek oblečení několikrát vyprali, a nebude v podstatě nositelný. A vy si budete muset koupit nový kousek oblečení. Takže ve finále zaplatíte více, než kdybyste si koupili jeden kousek kvalitního oblečení. Na e-shopu About you najdete velký výběr kvalitního oblečení za nízké ceny. K tomu ještě můžete využít slevu About you 35.

Starejte se správně o své oblečení

Čím více se budete o své oblečení starat, tím méně budete muset nakupovat oblečení v budoucnu. Protože vám vydrží déle. Zkontrolujte na oblečení veškeré štítky, abyste si zjistili, jak ho prát. Na kolik stupňů, a jestli vaše oblečení může vůbec do pračky. Správné skladování oblečení je klíčové. Některé oblečení je třeba vhodné, aby vám ve skříni viselo, abyste se vyhnuli tím, že vám na oblečení vzniknou záhyby.

oblečení

Neperte prádlo příliš často

Myslíte si, že oblečení musíte po každém jednom nošení vyprat! Omyl! Samozřejmě, závisí na oblečení. Spodní prádlo budeme prát po každém nošení. A pokud máme třeba oblečení po cvičení, taky ho hned vypereme. Ale jinak? Pokud není oblečení špinavé, nezapáchá, proč by muselo hned do pračky? Čím více budete oblečení prát, tím více se bude opotřebovávat, deformovat a tím dříve ho zničíte a budete si muset kupovat oblečení nové.