V čem bezpečně dopravit sklizené broskve a meruňky na trh


Pěstujete ve svém ovocném sadu meruňky a broskve nebo švestky? Pak máte jedny z nejoblíbenějších ovocných plodů, které lidé v naší zemi konzumují. Když nabídnete vaší návštěvě namísto oplatek a sušenek, kremrolí, laskonek a větrníků mísu broskví, švestek, slív, meruněk a špendlíků, rozhodně jim prokážete větší čest a prospěch, než synteticky vyrobenými laskominami z bílého rafinovaného cukru. Mimochodem, víte, že právě řepný bílý cukr je považován za jeden z bílých jedů (společně s bílou moukou)?

přepravky na ovoce

Ovoce, které sklidíte a dovezete na trh, může přispívat k větší prosperitě našeho národa, zdá se to možná jako malichernost, ale každý drobný kousek něčeho pozitivního se počítá, a jde o to, aby se do hry zapojilo co nejvíce lidí. Chcete-li tedy hrát pozitivně laděnou hru s lidmi kolem sebe a nabídnout jim to nejlepší, nezapomínejte ani na plastové přepravky, v nichž ovoce dopravíte do tržnice.

Přepravky na ovoce schoellerallibert.com se vyrábí z polypropylenu, což je zdravotně nezávadný plast, prověřený mnohaletými zkušenostmi z potravinářského průmyslu a zemědělství, nemusíte mít obavy, že byste meruňky kontaminovali něčím toxickým. Naopak bedýnky ze dřeva mohou být nasáklé plísní a hnilobou, která lidem uškodí mnohem víc.

ovoce v miskách

Výrobci plastových beden se shodují na tom, že je velmi důležité zajistit jejich prodyšnost, a že by měly být také dobře skladné. V ideálním případě se zářezy, které do sebe pasují tak, aby bylo možno vytvořit vysoký komín z několika přepravek na sobě. Takto vytvořená hromada přepravek s ovocem se nezřítí a přeprava je tudíž bezpečná.

Plastové bedny na ovoce se vyrábí ve více barvách, to se může hodit pro odlišení druhů ovoce, které nabízíte k prodeji – jednoduše pouhým pohledem přehlédnete, že například v oranžových bednách jsou uskladněné meruňky, a v těch červených broskve. Barevné plastové bedny také snadno udržíte v čistotě, což o dřevěných bedýnkách rozhodně říci nelze.