K čemu vám poslouží doma skladový kontejner


Skladové kontejnery jsou ocelové boxy pro skladování a přepravu mnoha druhů výrobků. Jsou natolik známé a osvědčené v praxi, že je využívá téměř celý svět. Zhotovují se v jednotných rozměrech, aby je bylo možno smysluplně využívat ve větším počtu. Nakládají se na sebe do několika pater a vzniká tím obří kolos na námořních či železničních překladištích. Velmi často zahlédnete kontejnery v námořních přístavech, odkud putují po moři mezi jednotlivými kontinenty, a jsou k vidění také na některých vlakových nádražích.

loď s kontejnery

Kontejner má rozměry 2,5 metru na šířku a na výšku a 6 metrů na délku, případně 12 metrů na délku. Takto velký box pojme zařízení vícepokojového bytu, tím pádem se báječně hodí pro dočasnou úschovu vašich věcí. Tohoto jevu si všimli někteří lidé a zorganizovali možnost kontejnery pronajímat. Pronájem kontejneru cena https://www.otpsklady.cz/cenik/ je snadno zjistitelná položka a spolu s ní vás také jistě bude zajímat samotné technické zázemí, s nímž se kontejner octne na vaší zahradě. Dopraví vám jej nákladní vozidlo s jeřábem a složí na místo, které si určíte, samozřejmě dostatečně prostorné a také přístupné.

kontejnery v přístavu

Kontejner tímto způsobem poslouží při rekonstrukcích domů nebo při rychlém stěhování, kdy potřebujete někam uložit vybavení bytů či domů, a nemáte při ruce žádné volné skladové prostory. Toto řešení je výhodnější, než sklady stěhovacích firem, protože sklad máte přímo na zahradě a nemusíte nikam daleko cestovat. Výhodná je zejména pružnost, s jakou můžete s věcmi nakládat, stačí ujít pár kroků z domu, a jste na místě. Vyprostíte ze skladu třeba žehličku a žehlicí prkno, které je tam uschované po dobu rekonstrukce interiéru, a po vyžehlení prádla tam zas prkno s žehličkou vložíte zpátky.

Kontejnery lze pronajmout na dobu vysloveně libovolnou, stačí se dohodnout s pronajímatelem, přičemž může jít i o několik měsíců, je-li to zapotřebí.