Sexy boty versus barefoot obuv

O tom, že pohled na ženské nohy muže uvádí do extáze a navozuje silné erotické vjemy, se všeobecně ví již po staletí. Týká se to však nejen krásně vypracovaných stehen a hýždí, ale i lýtek, kotníků a chodidel. Nohy by bez chodidel svou krásou vůbec nevynikaly a možná se vám to bude zdát podivné, ale právě chodidla vzrušují muže nejvíc. Vzrušující je na nich barva i vůně, mnoho mužů miluje tuto přirozenou sexuální stimulaci, o které se zmiňuje například i sexuolog MUDr. Radim Uzel.

Na co bychom však neměli zapomínat, je i jejich přirozený tvar. Každý z nás má v podvědomí zafixováno, že pouze zdravé chodidlo, jeho komplexní konstrukce poskytuje informaci, zda je člověk zdráv, a zda je také vhodným „objektem“ k sexuální rozkoši a případnému plození potomků. Podle chodidel zkrátka rozpoznáme nejen držení těla, stav kloubů a páteře, ale i práci všech vnitřních orgánů. Ne náhodou jsou na chodidlech reflexní plošky a miliony nervových vláken, jejichž počet je právě zde z celého těla výrazně nejvyšší.

sexy lodičky

Člověku je odjakživa přirozené chodit naboso, bez bot. Tím se posiluje achillova šlacha, podporují obě klenby chodidla a díky tlaku podložky na reflexní body se zlepšuje krevní oběh, imunita, trávení a srdeční i mozková činnost. Proto se také doporučuje, když už boty, tak s velmi tenkou podrážkou, s nulovým tzv. dropem – barefoot.

Jenže barefoot muže nevzrušuje

Ptáte se, proč tedy ženy tak milují vysoké podpatky a sexy boty? Protože v nich vynikne právě klenba chodidel a kotník, ta přirozená krása, po níž muži prahnou. Touží se takových nohou dotýkat, líbat je a případně vnímat i jejich přirozenou vůni. Jak to tedy optimalizovat?

chůze naboso

Pořiďte si obojí – kvalitní barefoot obuv i boty na podpatku a ty s podpatkem využívejte pro svádění a erotické hrátky s mužem vašich snů. A uvidíte, že pokud budou vaše nohy zdravé, bude ten váš milenec po nich doslova šílet.