Provozujeme tenisové kurty a golfové hřiště


Tenis a golf bývaly typickými sporty zbohatlíků, smetánky, která tu utrácela svůj volný čas a zároveň si pěstovala dobrou fyzickou kondici. Ostatní lidé na tyto zvrhlíky pohlíželi spíše s despektem, a tak se na veřejnosti tyto sporty netěšili příliš dobrému ohlasu. Toto však již dávno neplatí, od té doby uplynulo mnoho desítek let a tenis i golf si na rekreační úrovni může zahrát prakticky každý. Jistou možností je vybudování vlastního golfového hřiště a tenisových kurtů, které také můžete pronajímat veřejnosti.

tenisové kurty

O pronájem těchto sportovišť bývá zájem zejména v atraktivních lokalitách se zajímavým výhledem anebo v prostředí, kde je klid, čistý vzduch a příjemné povětří, což bývá například v horských oblastech. Máte-li právě vy možnost uskutečnit tento svůj sen a nabídnout lidem sportování v krásné přírodě, třeba v Lužických či Jizerských horách, můžete využít i nabídky vytvoření rezervačního systému na míru.

pronájem sportoviště

Rezervační systém pro sportoviště udržuje v tamním prostředí v první řadě řád a pořádek. Jen si představte, že otevřete pro veřejnost pět kurtů, v úterý k vám přijde parta deseti lidí a požádá o rezervaci všech kurtů na pátek odpoledne, ve středu si u vás kurty zarezervují lidé na víkend, ve čtvrtek přijdou další zájemci o páteční hraní a za pár hodin se u vás hlásí dalších šest zájemců, jenže vy jste si všechno zapisovali do sešitu, a ten teď nemůžete najít, a navíc jste tam zapomněli připsat nějakého zájemce, takže k vám v pátek přijedou dvě party lidí a budou se na place dohadovat, kdo si tu zahraje, a kdo ne.

Rezervační systémy zabrání duplicitám a vzniku podobných nepříjemných dohadů, navíc lze sportoviště zarezervovat online v reálném čase a nestane se, že by rezervační systém nějakou položku přehlédl. Samotný systém funguje samočinně i bez vašeho zásahu, takže si například může v úterý o půlnoci zarezervovat golfové hřiště skupina golfistů na neděli večer a systém se postará o to, aby bylo na daný termín volno. Vy si jen průběžně kontrolujete údaje a staráte se pak o vše ostatní.