Poučení pro mladé


Když začnou hoši dospívat, není to jen hlas, co se jim mění. Také zájmy doznají značných obratů a starosti o autíčka se mění na starosti, kam se ukrýt s cigaretou, nebo jak někde zahlédnou nahatou holku. To později přeroste v žádostivost a konečně se to blíží prvním sexuálním zkušenostem. Při normálním běhu událostí není vlastně co řešit. Je to běžná a normální věc, kterou si prošlo devadesát devět procent chlapců. A jen někteří již zde mají potíže. Nejde o umění sbalit nějakou dívčinu lepých tvarů. Spíše jde o to, že když dojde j prvním erotickým sblížením a pokusům o akt lásky, dojde u chlapce k předčasnému výronu semene. Latinsky se tomu říká ejaculatio praecox. A mládenec se stydí a neví co s tím.

erotická předehra

Poradím. Nic. Prostě nic a nic, protože u prvních zkušeností ještě tělo neví oč kráčí a jak to má být, takže si v podstatě dělá, co chce. Klidně se to může i párkrát opakovat. Takže, zachovat klid a počkat, až to přestane a k ejakulaci dojde později. Bohužel, někdy to přestat nechce a pak lze hovořit o poruše, protože právě kvůli tomuto jevu nelze dosíci otěhotnění partnerky. Tedy, ne že by to nešlo, jde, ale ne přirozenou cestou. Proto je dobré vyzkoušet něco jako dapoxetin, který je obsažen v několika druzích léků.

v posteli

Potíž je zde návštěva lékaře, protože tímto problémem se mladí muži skutečně nechlubí. No, to nevadí. To se nedá nic dělat, lékaře tedy vynecháme, ač to není zrovna ten nejlepší nápad. Ono se sice nemá co stát, ale přece jen by lékař měl znát všechny léky, které jeho pacient bere. Tento lék lze objednat v klidu přes internet. Jde jen o to, objednávat na webu ověřeném několika desítkami, nebo raději stovkami kupujících. Na ten, na který máte výše odkaz, tak na ten se můžete spolehnout na sto a jedna procent. Je skutečně prověřen spoustou klientů a vy se na něj dostanete kliknutím na odkaz, jak výše psáno.