Oprava domu


Je to už opravdu hodně dlouho, když jsme se s partnerem shodli, že už je čas na nějakou menší rekonstrukci. Abych se přiznala, tak už jsem se na to těšila. I když jsem partnerovi říkala, že nesmíme dělat nic velkého, protože na to nemáme dostatek financí. Partner ale stále říkal, že by se do toho chtěl pustit. Jenomže pak jsem partnerovi, řekla, že by nám asi chyběly finance. Navíc, že budeme potřebovat kotvení do zdiva. Partner se na mě podíval a vůbec netušil, kde jsem vůbec přišla na to, že my budeme potřebovat kotvení do zdiva. Já jsem řekla, že tohle znám od svého známého, tedy od svého bratrance, který právě také dělá rekonstrukci svého bydlení a stále mluvil o kotvení do zdiva.

Rekonstrukce je opravdu nutná.

Partnerovi jsem tedy poradila webové stránky spiralanksys.com, odkud právě můj bratranec kupoval také kotvení do zdiva. Hodí se to, protože když budete chtít mít energeticky úspornější dům a je to také vhodné na životní prostředí, protože všechno už to chce vyšší nároky na zateplování domů. A potom to znamená, že když budete mít krásný zateplený dům anebo byt, že se vám teplo uvnitř déle vydrží. Existují injektované kotvicí systémy spiral anksys a je to od kvalitní společnosti.

Zateplování obydlí je hodně důležité.

Tato společnost je opravdu kvalitní a je na českém trhu opravdu už dlouho, takže si nemusíte lámat hlavu s tím, jestli byste si ji měli nějak ověřit anebo udělat něco podobného. Já sama jsem s touto firmou spokojená, tedy ne přímo já osobně, že jsem tam něco koupila. Ale můj bratranec už tam nakupoval asi pětkrát nebo šestkrát a sám mi říkal, že je opravdu spokojený. Je spokojený nejenom s personálem a také s obchodem, ale celkově také s tím, že když si koupil kotvení do zdiva Spiralanksys, že mu všechno přišlo v pořádku, dokonce i poslání a balení. Způsob je opravdu skvělý a můj bratranec si prý na nic nestěžuje. Myslím si, že takové firmy, které se zabývají zdivem anebo nářadím by mělo být víc.