Ochrana vás i přírody


Patříte mezi ty ženy, které mají silnou menstruaci a trpí na křeče, takže by si během svých dní zalezly nejraději někam do nory, protože nemají rády kontakt s okolím při této bolesti? Ono často také za to mohou nevhodné hygienické pomůcky, které sice mohou za to, že má krev kam odtékat, ale často může být ženám v nich nepříjemně, často musí chodit na toaletu a prostě necítí se ve své kůži. Doba ale pokročila a také na tomto trhu se přišlo s řadou novinek, které ženám pomáhají toto období přečkat a zvládnout lépe, zejména při nejsilnějších prvních dnech. Nesnášíte pocit zavedeného tamponu, když je v místech, kde vám to není příjemné, vložky vás zase dráždí na kůži a jsou neprodyšné? Vyzkoušejte novinku, se kterou je stále víc a víc žen maximálně spokojeno a především, investují jednou a už pak si nemusí dělat starosti s nákupem a běháním do drogerie pro jednorázové hygienické pomůcky.

vlozky

Touto novinkou jsou menstruační kalhotky, které jsou pratelné a byly vyvinuty právě pro to, aby vás dokázaly dokonale ochránit před protečením stejně jako jednorázové hygienické pomůcky. Jenže tyto vyperete a pojedete dál. Navíc se v nich budete cítit skvěle, jsou komfortní, vaše pokožka může dýchat a pach je uzamčen tam, kde má a rovněž aniž žádné protečení vám nehrozí. Jsou vyvinuty tak, aby v dotčených místech mohly zachytit tekutinu celkem čtyřmi vrstvami, kde je vše zachyceno a dále se to nedostane.

deloha

Jsou z kvalitních materiálů a vypadají jako klasické spodní prádlo, nikdo by na vás nic nepoznal. Vyzkoušejte české Feminky, které jsou z organické bavlny a udělají vám velkou službu během vaší menstruace. Můžete si vybrat dokonce z několika střihů kalhotek, s vysokým pasem, s krajkou nebo brazilský střih, prostě takový, jaký vám vyhovuje během běžného nošení. Pro všechny síly krvácení si vyberete, hodí se pro ženy v každém věku.