Nový interiér za pár týdnů


Každý nějak bydlíme, ale během života se nám mění vkus i potřeb a preference. Velkou životní změnou je pro každého sestehování s partnerem, narození dětí či bohužel i nemoc nebo úraz. Bydlení by nám mělo v každé etapě našeho života vyhovovat, a proto je potřeba jej mít v takovém stavu, v jakém je pro nás ideální. Bydlení by mělo být funkční a také by mělo odpovídat našemu vkusu. Ten se samozřejmě během let mění, a tak si dob bytu kupujeme různé doplňky a dekorace, které můžeme měnit podle nálady, a díky kterým se vzhled celé domácnosti změní během pár chvil. Jestli jste ale našli nové bydlení, které vám nevyhovuje ani dispozičně, bude to chtít více než novou vázu a obraz na zeď.

moderní ložnice

Asi každý si myslí, že si dokáže bydlení navrhnout sám
Každý nechce platit služby designéra, a navíc mnoho lidí má o jeho práci poměrně hodně zkreslené představy. Mnoho lidí si myslí že si prostě navrhnou jednotlivé místnosti podle svých potřeb, jenže zapomínají na to, že nejde jen o nové omítky a výmalbu. Je nutné zohlednit nejen potřeby všech členů domácnosti v současnosti i do budoucna, ale je potřeba vycházet ze statiky a z rozložení inženýrských sítí. Designér dokáže navrhnout funkční řešení podle vašich potřeb, které bude splňovat i vaše nároky na design.

dětský pokoj

My vám navrhneme celý nový domov
Jestli potřebujete najít někoho, kdo vám dokáže navrhnout novou domácnost od ložnic až po kuchyni, naše design studio v Praze vám pomůže. Zabýváme se návrhy interiérů a dokážeme navrhnout funkční řešení do bytu i rodinného domu. Návrhu předchází prohlídka místa, protože musíme pracovat se statikou i rozvody sítí, zároveň prokonzultujeme vaše představy, přání a požadavky a poté vám nabídneme několik vizualizací, ze kterých si můžete vybrat. Návrhy jsme schopni vám proměnit v realitu, máme svoje řemeslníky i dodavatele, kteří zvládnou všechno, což si můžete prohlédnout na fotografiích.