Nebojíte se práce?


Je fakt, że dlouhodobě lepší postavení natrhnu práce mají muži. Ženy mají problém sehnat ideální zaměstnání, protože většina z nich vypadne z pracovního procesu na několik let, pokud se rozhodnou mít děti. Chybí jesle, školky a poslední dva roky dokonce i místa ve školách. Nastoupit tak po rodičovské dovolené do zaměstnání je pro řadu z nich velký problém, protože nemají kam. Zaměstnavatel má povinnost ze zákona držet zaměstnankyni pracovní pozici po dobu tří let, ale pokud dítě není ve školce, nemůže nastoupit do práce. I z tohoto pohledu mají muži lepší podmínky pro získání zaměstnání.

zděný plot

Spousta pracovních pozic je navíc svou povahou vhodná pro muže, protože jde o fyzicky náročná povolání. Taková místa nelze obsazovat ženami, a nelze v tomto postupu ani spatřovat prvky diskriminace. Každý si musí zvolit takovou pracovní náplň, která bude odpovídat jeho možnostem, což se týká i těch fyzických.

Hledáš práci? Stav s námi ploty!
Pokud vás jako muže láká fyzická práce a chcete se podílet na budování plotů našich zákazníků, ozvěte se nám. Nabízíme dobré pracovní podmínky i mzdové ohodnocení. Pokud vás baví práce venku, jste rádi když je za vámi vaše práce vidět a nevadí vám komunikace s lidmi, je pro vás stavba betonových plotů vhodná pracovní pozice.

kovový plot

Betonové ploty jsou stále populárnější. Je to moderní typ plotu, který je téměř bezúdržbový, a i proto se těší takové popularitě. Lidé hledají možnosti jak si ulehčit práci, tak proč se navíc starat ještě o plot? Lidé se rozhodují jaký plot si ke svému domu nechají postavit, a velká část z nich si nakonec vyberete betonový plot, protože poskytuje velkou míru hraným majetku i soukromí. Přes tento plot se už nepodívá jediný zvědavý soused. A protože roste počet zakázek, hledáme posily k sobě do týmu, který zákazníkům plní sny o moderním a praktickém plotu.