Dbejte na kvalitu


Zejména maminky se často nechávají strhnout reklamami, a tak utrácí za miminko daleko více penzi než je doopravdy nutné. Chtějí mít všechno podle módy, a tak nakupují oblečení ve značkových obchodech. Je to ale nutné? Doopravdy miminko potřebuje oblečení za stovky až tisíce korun za kus? Spousta dražších značek má sice kráse vzory, ale kvalita na tom už dávno není tak jako dříve. Proto se rozhodně nevyplatí kupovat tak drahé oblečení malým dětem, které dokážou oblečení velmi rychle zašpinit nebo dokonce zničit. Pokud budete děti oblékat do drahého oblečení, nejspíš budete pořád ve střehu a budete hlídat, aby dítě nespadlo nebo si oblečení nezašpinilo. Dítě si tak pořádně neužije dětství se vším co k němu patří a vy budete pořád ve stresu.

dětské oblečení

Lepší je slevit z nároků
Proto je lepší kupovat takové oblečení pro miminko, které vám v případě zničení zase nebude tolik líto. Spousta lokálních výrobců i prodejců nabízí hezké oblečení ve vysoké kvalitě, a to za pár korun. Opravdu je zbytečné kupovat oblečení, které bude spíše jen na fotkách než aby ho mělo dítě oblečené. U nás koupíte spoustu krásných dupaček, body, triček, bundiček a spoustu dalšího oblečení na celý rok. Oblečete u nás kluky i holky a samozřejmě u nás najdete i oblečení v neutrálních barvách, které se hodí zejména jako dárek pro rodiče, kteří ještě neví co čekají.

matka a dítě

Jaké by mělo oblečení být?
Nejlepší je kupovat oblečení z bavlny, mušelínu a bambusu. Tyto látky jsou velmi jemné, prodyšné a nepoškrábou jemnou dětskou pokožku. Nikdy nekupujte oblečení z umělých vláken, byť by se vám líbilo sebevíc. Pro děti je velmi důležité pohodlí, a pokud je bude něco škrábat, dají vám to najevo svým pláčem. Ani vám by se nechtělo nosit nepohodlné oblečení, a proto raději dejte svému dítěti něco, co pro něj bude příjemní po všech stránkách a čeho vám nebude líto pokud to dítě zničí.