Nabídnetě nemovitost lépe


Nabídnout reality k prodeji se rozhodne spousta lidí, kteří chtějí prodat svůj nemovitý majetek. Někdo to udělá proto že si nevěří že zvládne všechno vyřídit sám, někdo má obavy z jednání s úřady a někdo nechce naletět nepoctivému kupci. I to jsou důvody proč stále rostou realitní kanceláře. Vznikají nové a nové, a stále více lidí vidí v realitách potenciál pro velké výdělky. Jestli jsou reality to co by vás bavilo a stále hledáte obor kde se můžete realizovat, možná přemýšlíte že odhodíte obavy a zkusíte prodávat nemovitosti.

cedule prodáno

Založit si životnost nebo realitní kancelář není nic složitého, daleko složitější je naučit se prezentovat nemovitosti tak aby o ně měli lidé zájem. Není nic horšího než nabízet nějakou nemovitost a zamlčet její skutečný stav. Tím byste se dopustili protiprávního jednání, na základě kterého by vám mohl být i uložen zákaz činnosti. Realitní makléř který prodává nemovitosti i s vadami a nezamlčí je, si získá daleko více spokojených klientů než ten, který se snaží lhát.

Jak nabídnout nemovitost k prodeji?
Abyste měli co nejvíce zájemců, je potřeba opravdu dobře nafotit nabízený byt i dům. Můžete kouzlit s interiérem a můžete udělat třeba to, že použijete dekorace. Díky nim bude interiér vypadat daleko lépe. To má samozřejmě vliv na to jak bude nemovitost na zájemce působit.

prodej domu

Ideální je když budete inzerovat nejen nemovitost s fotkami, ale i s videem. Virtuální prohlídka může pomoct lidem, kteří se rozhodují zda se jet na nemovitost podívat osobně. Viodeprohlídka jim usnadní výběr nemovitosti, protože už přes počítač uvidí v jakém je zhruba stavu. Nebudou tak muset jezdit na prohlídku zbytečně a rozhodnou se z domu. Tento druh prohlídky je skvělý v tom že ušetří čas prodávajícímu i kupujícímu. Nabídnete zájemcům prohlídku která jim pomůže rozhodnout co koupit a co ne.