Kvalita a dobré ceny


V dnešní době je velice těžké sehnat kvalitního řemeslníka napříč obory, který by měl čas vzít vaši zakázku dříve jak za několik měsíců. Čekací doby na opravdu dobré řemeslníky jsou klidně i několik měsíců až rok. Sehnat dobrého elektrikáře, zedníka nebo třeba plynaře je čím dál těžší, a tento problém můžeme pozorovat v celé republice. Společnost dlouhodobě tlačí na to, aby měl každý spíše vysokou školu, a rukama se dnes chce živit jen málokdo. Svůj podíl na tom má i fakt, že někteří rodiče odmítají svoje děti dát na učiliště a raději ho dají na vysokou školu, která je mu stejně často k ničemu, a mnoho absolventů podřadných oborů stejně končí ve výrobě.

zedník zeď

Nebojte se řemesla
Dříve bylo běžné, že se řemeslo předávalo v rodině z generace na generaci, ale ani to už dnes příliš nevidíme. Mladí lidé příliš podnikat v oborech jako je stavebnictví nechtějí a není to pro ně zajímavá práce. Pokud máte svou firmu a dostatek zákazníků, zkuste svoje potomky přemluvit k tomu, aby pokračovali v rodinné tradici. Pokud je vaše rodinné jméno spojeno s kvalitou, o zakázky mít nouzi nebudete.

Pokud podnikáte třeba jako obkladač nebo zedník, případně stavíte dřevostavby, potřebujete spoustu kvalitního materiálu, díky kterému bude výsledek vaší práce dobře vypadat, a který bude hlavně jeho majitelům sloužit bez problémů celé roky. Abyste si neudělali špatnou reklamu používáním nekvalitních materiálů z Číny, určitě hledejte dodavatele, kteří vyrábí v tuzemsku. Stále ještě platí pořekadlo o zlatých českých ručičkách. Pořád ještě máme dost lidí, kteří opravdu umí.

stavba tesař

Jestli aktuálně hledáte dodavatele různého materiálu, prohlédněte si naši nabídku. Máme toho dost. Zaručujeme kvalitu, a našem velkým plus spolupráce s profesionály v oboru Quadrofixing.cz. Díky tomu můžeme nabídnout více zboží a stáhnout individuálně ceny ještě níž